Centrum językowe

Szybka i skuteczna
nauka języków obcych

ul. Królewska 6
98-220 Zduńska Wola

tel. 532-536-788

Oferta dla firm i instytucji

 

Nauka języka biznesu w Centrum Językowym LIBERTY to doskonały sposób na podniesienie kwalifikacji Państwa pracowników. Oferujemy szeroki zakres kursów językowych, dopasowywanych do wciąż zmieniających się potrzeb biznesowych.
Każdy projekt szkoleniowy rozpoczynamy od analizy potrzeb firmy przeprowadzonej na podstawie rozmowy z potencjalnymi uczestnikami oraz osobą odpowiadającą za szkolenia w firmie. Następnie opracowywany jest szczegółowy programu oraz dokonywany jest wybór materiałów i środków dydaktycznych.

Wspólnie z uczestnikami kursu wyznaczmy cele oraz sposób dążenia do nich. Dzięki temu, każdy kurs uwzględnia indywidualne potrzeby konkretnej grupy lub słuchacza. Oferujemy naukę ośmiu języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, japońskiego i chińskiego.

Zajęcia prowadzone są w ramach elastycznego programu zajęć w siedzibie Państwa firmy lub w naszej placówce. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy wielu sukcesów zawodowych.