Centrum językowe

Szybka i skuteczna
nauka języków obcych

ul. Królewska 6
98-220 Zduńska Wola

tel. 532-536-788

E-learning

 

Edukacja językowa jaką proponujemy w Centrum Językowym Liberty wykorzystuje nieograniczone możliwości jakie stwarzają narządzia nowoczesnej technologii informacyjno-kominkacyjnej. 

 

Nadal wierzymy, że żadne urządzenie czy aplikacja nie zastapi dobrego nauczyciela, lektora, a żywa komunikacja jest niezbędna w rozwijaniu kompetencji językowych, jednak zwarzywszy na fakt, iż sposób w jaki współczesny człowiek pozyskuje informacje, wiedzę czy też spędza czas wolny zmienia się,  wykorzystujemy także nowoczesne rozwiązania, które wspomagają nauczanie i uczenie się języków. 

 

Dla uczestników kursu English Designed with Direct Method  oferujemy uzupełniający kurs online Direct Language Hub.

 

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej.

Dzięki niej poznasz różne akcenty - nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności - ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się. 

Słuchacze kursów języków obcych prowadzonych na podstawie podręcznika English designed with Direct Method znajdą na platformie Direct Language Hub bezpłatny kurs, dzięki któremu mogą utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w atrakcyjnej i nowoczesnej formie. 

Każde ćwiczenie przypisane jest do konkretnej jednostki w podręczniku, a Słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis!

Zapisz się na stacjonarny kurs w naszym centrum i zacznij korzystać z bezpłatnego kursu online na platformie Direct Language Hub www.dlhub.eu 

Poprzednia wersja platformy e-learningowej dostępna tutaj - directenglish.home.pl

 

 

Angielski z Placem Zabaw 

 

 

 

 

Najmłodsi kursanci TEDDY EDDIE otrzymują darmowy dostęp do  niezwykłej aplikacji Plac Zabaw gdzie znajduje się ponad 100 gier i zabaw z misiem Teddy Eddie. Ta nowoczesna aplikacja stanowi doskonałe narzędzie edukacyjne, dzięki któremu dzieci utrwalają poznany na zajęciach materiał w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie bądź tablecie. 

Rodzicu, chcesz wypróbować naszą aplikację zanim zapiszesz dziecko na kurs?

Doskonale!

Możesz to zrobić bezpłatnie w trycie 'Gość'. Zachęcamy do skorzystania!

 

 

 

Nowoczesny monitor interaktywny

 

W obecnej erze postępów nie mogło zabraknąć u nas nowoczenego monitora interaktywnego, który daje mnóstwo możliwości urozmaicenia zajęć.

Wykorzystujemy go do obsługi programów językowo-edukacyjnych, słowników internetowych, nanoszenia ważnych ma zajęciach notatek. Lektorzy korzystają rówież  z multimedialnych  podręczników, które świetnie się sprawdzają  podczas lekcji. Wyświetlanie dowolnej ilustracji, zdjęć czy animacji nie stanowi żadnego problemu. Nasi uczniowie chętnie wykonują ćwiczenia interaktywne, wraz z lektorem grają w interaktyne quziy językowe i rozwiązują testy.

Nauka u nas to super frajda i przyjemność nie tylko dla dzieci.