• LITTLE ENGLISH
    Kurs dla dzieci już od 2 roku życia!
    Naszym najmłodszym słuchaczom proponujemy zajęcia wypełnione piosenkami, rymowankami, grami i pracami plastycznymi w trakcie, których maluchy poznają mnóstwo angielskich słówek i zwrotów, a przede wszystkim oswoją się z melodią języka angielskiego i oszlifują akcent.
  • DIRECT KIDS
    Zajęcia metodą Direct dla dzieci od 6 roku życia. Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.
  • DIRECT TEENS
    Atrakcyjny kurs dla nastolatków metodą bezopśrednią. W nauce wykorzystywane są podręczniki Direct Method for TEENS oparte na tematach i zagadnieniach interesujących dla nastolatków - muzyka, Internet, sport, wakacje, ochrona środowiska, szkoła i wiele innych.
    Na zajęciach wykorzystywane są dodatkowe, autorskie materiały jak również multimedia- Internet, CD-ROM i materiały audio. Nauka odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze i jest niezwykle skuteczna; nasi kursanci osiągają wysokie wyniki w nauczaniu i uzyskują świetne rezultaty na egzaminach językowych; dzięki temu nasze kursy dla młodzieży cieszą się dużą popularnością.
  • DIRECT ENGLISH
    Atrakcyjny i przyjemny kurs języka angielskiego dla dorosłych pozwalający opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym. Każdy uczestnik kursu otrzymuje ponad 100 lekcji on-line GRATIS!
  • DIRECT BUSINESS
    Kurs języka biznesu w konwencji metody bezpośredniej, przeznaczony dla osób zainteresowanych zagadnieniami, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse, terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje oraz wiele innych.
  • DIRECT ADVANCED
    Kurs języka angielskiego dla zaawansowanych w konwencji metody bezpośredniej, rozwijający słownictwo, mówienie i pisanie na poziomie powyżej FCE. Przeznaczony dla osób, które chciałyby pozostawać w styczności z językiem, rozwijać swoje słownictwo i biegłość w posługiwaniu się językiem powyżej poziomu upper-intermediate, bez względu na to, czy planują zdawać egzamin CAE czy nie.
  • KURSY MATURALNE
    Kursy maturalne dedykujemy wszystkim uczniom, którym samo zdanie matury nie wystarczy - chcą osiągnąć jak najwyższy wynik, jak i tym którzy potrzebują uporządkować lub poszerzyć wiedzę merytoryczną i praktyczną i są gotowi są w mobilizującym gronie kolegów i koleżanek podnosić swoje umiejętności.

PROGRAM KURSU PRZYGOTOWUJĄCEGO DO EGZAMINU MATURALNEGO Z JEZYKA ANGIELSKIEGO JEST W 100% DOSTOSOWANY DO NOWYCH ZASAD OBOWIĄZUJĄCYCH NA MATURZE 2015!

Kurs skierowany jest do różnych typów słuchaczy. Są nimi maturzyści tegoroczni i z lat ubiegłych, którzy pragną udoskonalić i poszerzyć wiedzę z zakresu języka angielskiego. Na zajęcia uczęszczają także uczniowie klas drugich szkół średnich, którzy na tym etapie nauki pragną rozwinąć umiejętności językowe niezbędne do zdania egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Każde zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne i odbywają się raz w tygodniu. Kurs obejmuje dwa semestry nauki.

MATURZYSTO!

Z nami dobrze przygotujesz się do egzaminu maturalnego, powtórzysz, uzupełnisz i usystematyzujesz wiedzę oraz umiejętności z języka angielskiego zdobyte w trakcie dotychczasowej nauki, doszlifujesz praktyczne zastosowanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz uzyskasz niezbędne informacje o egzaminie maturalnym z języka angielskiego, Na zajęciach stosujemy różne metody pracy, które pozwalają na efektywne powtórzenie i utrwalenie wiedzy zgodnie z potrzebami naszych słuchaczy.

Zajęcia odbywają się w atmosferze zrozumienia i życzliwości.

Zobacz wyniki maturalne naszych kursantów