Centrum językowe

Szybka i skuteczna
nauka języków obcych

ul. Królewska 6
98-220 Zduńska Wola

tel. 532-536-788

Get Adobe Flash player

Język niemiecki

 • NIEMIECKI DLA DZIECI
  Zajęcia wprowadzające najmłodszych w świat języka niemieckiego w przyjaznej i stymulującej do nauki atmosferze. Dla maluchów proponujemy naukę przez zabawę.
  Dla dzieci w wielu szkolnym program, który pomoże im w naturalny sposób opanować umiejętność porozumiewania się. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po jednej godzinie lekcyjnej (50 min.).

  Kurs zaplanowany jest na dwa semestry.

  Kurs języka niemieckiego dla dzieci to świetna inwestycja w ich dobrą przyszłość.

 • DIREKTES DEUTSCH
  Nowoczesny kurs języka niemieckiego metodą bezpośrednią, pozwalający nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu. Naucz się języka niemieckiego solidnie i szybko,
  dobrze się przy tym bawiąc. Kurs podzielony jest na 6 poziomów. Standardowo jeden poziom realizowany jest podczas jednego semestru. Nauka oparta jest o najnowszą wersję podręczników Direktes Deutsch, wykorzystywanych w nauczaniu niezwykle skuteczną metodą bezpośrednią.

  Zajęcia odbywają się 1 x tyg. x 2 godz. lub 2 x tyg. x 2 godz. (do uzgodnienia z słuchaczami)

  Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni Germaniści, cieszący się dużym uznaniem wśród naszych słuchaczy. Potwierdzeniem umiejętności zawodowych naszych lektorów są doskonałe wyniki, jakie słuchacze osiągają podczas egzaminów językowych.