Centrum językowe

Szybka i skuteczna
nauka języków obcych

ul. Królewska 6
98-220 Zduńska Wola

tel. 532-536-788

Język włoski

Włoski to piękny język, którego warto się nauczyć, nawet jeśli nie planujemy wyjazdu do Włoch. To również jeden z łatwiejszych i niezwykle melodyjnych języków.

 

Dlatego proponujemy Pańswu całoroczne kursy języka włoskiego obejmujące 80 godzin efektywnej nauki. Gwarantujemy przy tym dużo przyjemności i zabawy i szybkie efekty! Uczymy języka włoskiego na różnych poziomach zaawansowania, pomagając naszym Kursantom poznać nie tylko język włoski, lecz także włoską kulturę, kino, literaturę, piosenkę. Pracujemy indywidualnie i w małych grupach, by zapewnić jak najwyższą jakość naszych zajęć. Nasze kursy języka włoskiego to czas spędzony efektywnie, poświęcony poznawaniu języka i kultury jednego z najpiękniejszych krajów świata. Nasze zajęcia dają możliwość rozwijania wszystkich czterech sprawności językowych (mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania), ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji w języku włoskim (praca w grupach i parach, dialogi w sytuacjach autentycznych). Pracujemy w oparciu o nowoczesne podręczniki i materiały dodatkowe, w tym materiały autentyczne. Wykorzystujemy nowoczesne technologie (Internet, CD-ROM i materiały audio).

 

Standardowy kurs języka włoskiego obejmuje 80 godzin lekcyjnych i trwa jeden rok szkolny. W trakcie jednego roku szkolnego realizowany jest jeden poziom zaawansowania (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

 

Na zakończenie każdego kursu organizowany jest egzamin wewnętrzny, na podstawie którego wystawiany jest certyfikat poświadczający znajomość języka włoskiego na danym poziomie.