Centrum językowe

Szybka i skuteczna
nauka języków obcych

ul. Królewska 6
98-220 Zduńska Wola

tel. 532-536-788

METODA DIRECT

 

Metoda Direct to prawdziwa rewolucja w nauczaniu języków! Pozwala opanować język obcy w czterokrotnie krótszym czasie niż jest to możliwe przy innych metodach, ponieważ SŁUCHACZ SŁUCHA I MÓWI CZTEROKROTNIE WIĘCEJ w czasie zajęć, niż stosując jakąkolwiek inną formę nauki języka.

 

Jest przeznaczona jest dla tych, którzy stykają się z danym językiem po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy znają gramatykę i chcą swobodnie się komunikować, lecz mają opory w mówieniu. Lekcja to przede wszystkim rozmowa lektora ze studentami i studentów ze studentami, dzięki czemu najszybciej nabywana jest najtrudniejsza umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu, następnie zaś stopniowo wprowadzane są kolejne kompetencje językowe, takie jak czytanie i pisanie.

 

Nauczyciel mówi do słuchaczy dość szybko, w naturalnym tempie konwersacji. Mimo, że początkowo taki sposób prowadzenia zajęć może dziwić słuchaczy, szybko przyzwyczajają się do niego, co pozwala im później łatwo rozumieć rozmowy w obcym języku prowadzone z naturalną prędkością.

 

Każdy nasz słuchacz uczęszczający na kurs metodą DIRECT otrzymuje bezpłatnie dostęp do platformy internetowej, dzięki której można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Korzystając z platformy internetowej, słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis bez wychodzenia z domu, 24 h na dobę!

 

Oficjalna strona: www.dllab.eu

 
 
Zobacz film - Direct Language Lab - (metoda nauczania i podręczniki do metody bezpośredniej)

Zobacz również - Zalety metody bezpośredniej - (English version)