Witaj,

Nazywam się Justyna Smolnik i od kilkunastu lat jestem nauczycielem i lektorem języka angielskiego. Po ukończeniu studiów na kierunku filologia angielska o specjalności nauczycielskiej, swoje umiejętnosci językowe rozwijałam w Stanach Zjednoczonych podczas udziału w programie Work& Travel, gdzie miałam okazję poznać kulturę i zwyczaje Amerykanów oraz zwiedzić najpiękniejsze miejsca tego kraju.

Nauczanie jest moją pasją, a sukcesy moich uczniów wciąż inspirują mnie do podejmowania nowych wyzwań, poszukiwania najskuteczniejszych metod nauczania oraz motywowania innych do nauki języków obcych.

Na przestrzeni kilkunastu lat mojego doświadczenia zawodowego testowałam różnorodne programy, metody nauczania i techniki pracy z uczniem właściwie w każdym wieku.

W wyniku tych poszukiwań powstała oferta kursów Centrum Językowego LIBERTY, która obejmuje skuteczne, wysoce efektywne i nowoczesne zajęcia.

Współpracujemy z Wydawnictwem Deep i jako licencjonowane centrum metody DIRECT LANGUAGE LAB oferujemy osobom dorosłym kursy umożliwiające skuteczną i efektywną komunikację w możliwie najkrótszym czasie.

Jesteśmy jedynym w Zduńskiej Woli Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie, uczymy języka angielskiego dzieci już od 2. roku żcyia w ambitny i niebanalny sposób.

Jako Akredytowane Centrum Metody Savvy Ed  prowadzimy zajęcia w oparciu o unikatową metodę nauczania dla dzieci szkolnych, zaawansownaych językowo, kontynuujących naukę języka angielskiego.

W 2019 roku dołączyliśmy do grona prestiżowych istytucji edukacyjnych przygotowujących do egzaminów Cambridge Assessment English. Jako Exam Preparation Centre jestreśmy partnerem Autoryzowanego Centrum egzaminacyjnego Cambridge English PL 277.

Nasze kursy prowadzone są w ramach elastycznego programu zajęć w dni powszednie i weekendy w dogodnych dla Państwa godzinach.

Tworząc i nieustannie rozszerzając ofertę kursów językowych dedykuję Państwu naukę aż ośmiu języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, szwedzkiego oraz  węgierskiego. Do współpracy zaprosiłam także wielu wspaniałych lektorów - pasjonatów, którzy z pewnością pomogą Państwu solidnie opanować język w inspirującej do nauki atmosferze. Każdy z nich to expert w swojej dziedzinie - profesjonalista.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą bogatą i różnorodną ofertą ufając, że sprosta ona wszelkim oczekiwaniom.

mgr Justyna Smolnik
- założyciel CJ Liberty