Witam,

Nazywam się Justyna Smolnik i od 11 lat jestem nauczycielem języka angielskiego w państwowej szkole podstawowej i gimnazjum. Jestem absolwentka filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej, ale swoje umiejętnosci językowe rozwijałam także w Stanach Zjednoczonych podczas udziału w programie Work& Travel, gdzie miałam okazję poznać kulturę i zwyczaje Amerykanów oraz zwiedzić najpiękniejsze miejsca tego kraju.

Nauczanie jest moją pasją, a sukcesy moich uczniów wciąż inspirują mnie do podejmowania nowych wyzwań, poszukiwania najskuteczniejszych metod nauczania oraz motywowania innych do nauki języków obcych. To właśnie młodzi ludzie, moi uczniowie zainspirowali mnie do tego, by stworzyć w naszym małym mieście miejsce gdzie można w przyjemny sposób, a przy tym skutecznie uczyć się języków obcych.

Moje kilkuletnie doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim sukcesy językowe moich kursantów przekonały mnie, że metoda bezpośrednia jest jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod nauki języków obcych. Dlatego współpracujemy z Wydawnictwem Deep i jako licencjonowane centrum metody DIRECT oferujemy kursy umożliwiające skuteczną i efektywną komunikację w możliwie najkrótszym czasie.

Uczymy języków również metodą tradycyjną. W ofercie Centrum Językowego LIBERTY znajdziecie Państwo zajęcia językowe dla osób w każdym wieku, dla firm oraz instytucji, kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów językowych, matury oraz egzaminów gimnazjalnych. Zajęcia prowadzone są w ramach elastycznego programu zajęć w dni powszednie i weekendy w dogodnych dla Państwa godzinach.

Tworząc i nieustannie rozszerzając ofertę kursów językowych dedykuję Państwu naukę aż ośmiu języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, japońskiego i chińskiego. Do współpracy zaprosiłam także wielu wspaniałych, młodych lektorów - pasjonatów, którzy z pewnością pomogą Państwu solidnie opanować język w inspirującej do nauki atmosferze. Każdy z nich to expert w swojej dziedzinie - profesjonalista.

Jesteśmy jednostką szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.10/00077/2014.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą bogatą i różnorodną ofertą ufając, że sprosta ona wszelkim oczekiwaniom.

mgr Justyna Smolnik
- założyciel CJ Liberty